1.06.2021 DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to powszechnie znane i lubiane święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów, których nie zbrakło w naszym przedszkolu.
Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa z animatorką panią Kasią, która przygotowała wiele ciekawych zabaw. Dzień obfitował nie tylko w aktywności ruchowe, ale wiele radości sprawił najmłodszym pokaz kolorowych baniek „Bubble show”. Dzieci bawiły się wspaniale. Po radosnej zabawie przyszedł czas na słodki poczęstunek i pyszną watę cukrową. Dzień pełen atrakcji zwieńczyło wręczenie wszystkim przedszkolakom medali Super Dziecka. Wszystkie radosne chwile zostały utrwalone na licznych fotografiach, które wraz ze wspomnieniami będą przypominać nam o święcie wszystkich dzieci przez długi czas!
Było wesoło, bajkowo. Dzieci bardzo dziękują rodzicom za słodkie przekąski. Tatusiowi Jakuba- Panu Jackowi bardzo dziękujemy za watę cukrowa i popcorn.
Relacja 2021-06-07, 09:19 | autor: Elżbieta Sopata