wybierz autora:
  • Na dzisiejszych zajęciach wykonywaliśmy flagę Polski.
    Relacja 2019-11-09, 00:18 | autor: Olga Mirocka
  • Nasi zdolni Starszacy na Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową we Wierzbnie. Nie obyło sie bez dwóch pierwszych miejsc,nagród i oczywiście gromkich braw. Jesteśmy dumni z Naszych Przedszkolaków.
    Relacja 2019-11-08, 23:56 | autor: Olga Mirocka
  • Warsztaty chemiczne "Tęcza na których nasi milusińscy poznali sprzęt laboratoryjny od pojemników, laboratoryjnych miarek po mieszadełka i pipetki robiąc przy tym eksperyment.
    Relacja 2019-11-06, 22:07 | autor: Olga Mirocka
    Relacja 2019-11-06, 21:52 | autor: Olga Mirocka
  • Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztacie "ABC PIERWSZA POMOC". Przekonały się na własnej skórze jak to jest być poszkodowanym, a także zobaczyły zestaw pierwszej pomocy i podstawowe środki ochrony ratownika.
    Relacja 2019-11-06, 20:20 | autor: Olga Mirocka