wybierz autora:
  • Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście, otoczy dzisiaj nas wszystkich. Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze, życzy Przedszkole
    Komunikat 2019-12-21, 22:51 | autor: Olga Mirocka
  • Podobne do lamy, miłe w dotyku, przyjazne i wzbudzające sympatię. Alpaki – wywodzące się z Ameryki Południowej zwierzęta z rodziny wielbłądowatych, pomagają w edukacji i rehabilitacji dzieci. Do naszego przedszkola przyjechały jako pomocnicy Świętego Mikołaja.
    Relacja 2019-12-12, 07:53 | autor: Olga Mirocka
  • Nasze przedszkole, tradycyjnie jak co roku, zaprezentowało ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe na Kiermaszu Świątecznym w Domaniowie.
    Relacja 2019-12-11, 17:37 | autor: Elżbieta Sopata
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną. Jednak najważniejszym
    Komunikat 2019-12-02, 18:35 | autor: Olga Mirocka
  • W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki w wesoły i przyjemny sposób poznały graficzne zapisy liczb. Pomogły im w tym Wesołe Cyferki. Dzieci rozwiązywały różne zadania,które miały na celu utrwalenie pojęć matematycznych.
    Relacja 2019-12-02, 15:17 | autor: Elżbieta Sopata