Ważna informacja!!!

Drodzy Rodzice!
Długo zwlekaliśmy z przekazaniem Państwu informacji dotyczącej rozpoczęcia roku szklonego, mając nadzieję na poluzowanie obostrzeń.
Niestety, do tej pory niewiele się zmieniło i chyba nie prędko się zmieni….
Biorąc pod uwagę trudną sytuację epidemiologiczną nie planujemy na razie zorganizowania zebrania grupowego.
W związku z koniecznością zaplanowania organizacji pracy naszego Przedszkola w nowym roku szkolnym , przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19. Z uwagi na obowiązujące nas ograniczenia i limity, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci rodziców pracujących.
Prosimy o wypełnienie stosownych zgód i oświadczeń i przekazanie ich do przedszkola najpóźniej do 27.08.2020r. Informacje o przyjęciu dziecka będą podane prze dyrektora Przedszkola po 28 sierpnia.
Informujemy, że nie będzie możliwości przyjęcia dziecka do placówki od 1 września bez podpisania i złożenia niezbędnych zgód i oświadczeń.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 713019217 lub mailowy: dyrektor@przedeszkolepolwica.pl
Komunikat 2020-08-20, 11:53 | autor: Agata Rosa